• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/tektomak
  • https://twitter.com/tektomak
                                                                  05532915882
BETON DUVAR VE ZEMİN KESME Beton zemin ve duvarlarda kapı, pencere, merdiven yerleri açmak için kesme işlemlerii yapabiliriz. 
Yapısal  tadilatlar ve ağır yük beton yıkma işleri için tasarlanmış Hidrolik beton kesme makinesi ile demir donatılı ve donatısız betonlarda vibrasyonsuz, hasarsız tahribatsız, dikey, yatay ve 180º açı ile 1 m kalınlığa kadar olan betonu kesebiliriz.
Uygulama esnasında vibrasyon olmadığından geriye kalan betonarmede çatlaklar oluşmamakla birlikte, klasik yöntemlerle karşılaştırılmayacak kadar hızlı ve sessiz bir yöntemdir…
Ekiplerimiz işlemlerinde HiL-Ti, Husqvarna, FKO gibi alanında kendini kanıtlamış markalar kullanır. Zaman ve maliyetten tasarruf etmenizi ve daha düzgün sonuçlar almanızı sağlar.

 
HİDROLİK DUVAR KESME
  
Duvar beton ve çeşitli beton blokları kesmeye yaran hidrolik ve raylı duvar kesme makinaları metreye yakın beton tabla kesimlerinde kullanılmaktadır.

Hidrolik duvar kesme makineleri  ile beton duvar ve zeminde beton kesme işlemleri yapabiliriz. Yapıların tadilatlarında kapı ve pencere açma, beton blokların kesilmesi işlemlerinde çevreye zarar vermeden ve milimetrik işlem yapma kabiliyetiyle düzgün ve simetrik sonuçlar verir. 
  
101 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ASFALT KESME

Antalya Asfalt kesme, Asfalt Ve Derz Kesme, Antalya asphalt saw cutting machine.
Derz kesme makinaları, her türlü beton ve asfalt zeminin kesilmesi işlemini yapar. Beton ve asfaltta yama ve tamir işleri, altyapı kanallarının açılması, fabrika, depo, endüstriyel zemin ve karayolu şantiyeleri çalışmalarına yardım için dizayn edilmiştir.
BETON KIRMA


Antalya beton kırma - Bina yıkma

Genellikle zemin beton onarım bina yıkım işlerinde uygulanır.

Bir binayı tamamen yıkmadan değiştirmek veya iyileştirmek istediğinizde ideal çözümdür. Sektördeki en gelişmiş yıkım tekniklerini kullanan firmamız, dış ve iç mekan projeleri için çevreci çözümler sunar. Her işe ayrıntıya, güvenliğe ve programınıza dikkat ederek yaklaşır. 

TADİLAT İÇİN SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER